Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
tel.: +420 519 323 050

Svatby

Svatby v Synagoze

Svatební den patří k nejkrásnějším zážitkům lidského života. Páry si v tento den slibují věrnost, lásku a úctu na celý svůj život. Z prostého já a ty se stává my. Prožijte svatební den v krásných prostorách břeclavské synagogy.
Termín svatby v synagoze je možno zarezervovat po dohodě s matrikou Břeclav. K výzdobě je použito aranžmá z umělých květin. Po dohodě lze využít i vlastní dekorace. Parkování pro nevěstu a ženicha je možné před synagogou, pro ostatní svatebčany je možné využít blízké parkoviště u finančního úřadu. Vzhledem k tomu, že se jedná o památkově chráněný objekt, není v budově možné házet rýži nebo okvětní lístky květin. Kapacita synagogy je 80 míst k sezení a 20 míst ke stání.

Poplatek za svatbu v synagoze: 2000 Kč (nutno zaplatit před svatbou v muzeu Pod vodárnou před svatebním obřadem, bude požadováno matrikou).

 

Svatby u zámečku Pohansko

Malebné lužní lesy, atmosféra přírodního areálu u zámečku Pohansku je ideální pro prožití svatebního dne. Pro svatební obřad je vyhrazena jižní strana zámečku (směrem k rybníku). Svatby z hlediska přípravy (vybavení) jsou již zcela ve Vaší režii, po dohodě s kastelánem zámečku Pohansko.

Poplatek za svatbu v exteriéru zámečku Pohansko: 4000 Kč (nutno zaplatit v muzeu Pod vodárnou před svatebním obřadem, bude požadováno matrikou).

 

Svatby na Zámecké věži

Poplatek za svatbu na Zámecké věži: 2000 Kč (nutno zaplatit v muzeu Pod vodárnou před svatebním obřadem, bude požadováno matrikou)

Kontaktní osoba:

Vedoucí úseku Provozní a správní činnosti

Petra Bertóková

mobil: +420 731 609 335

petra.bertokova@muzeumbv.cz

Vstupné

Synagoga 50/25 Kč
Zámeček Pohansko 50/25 Kč
Lichtenštejnský dům 50/25 Kč
Zámecká věž 40/20 Kč