Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
tel.: +420 519 323 050

Výstava patchworku 2015

výstava

1.12.2015 - 6.12.2015

 

V letošním roce se uskuteční  od 1. do 6. 12. 2015 v břeclavské synagoze již sedmý ročník výstavy patchworku, kterou pořádá Patchworkový klub Břeclav, z.s. společně s Městským muzeem a galerií Břeclav. Počtem vystavovaných exponátů se řadí mezi menší výstavy s uvedenou tématikou. O to více vystavovaným exponátům dává vyniknout jedinečné prostředí břeclavské synagogy, což se odráží na každoročně se zvyšující návštěvnosti této akce.

Návštěvníci mohou zhlédnout, popř. zakoupit zejména ubrusy, ubrousky, prostírání na stůl, polštářky, dekorativní předměty s vánoční tematikou ale též rozmanité textilní hračky  pro nejmenší. Chybět nebudou ani větší quilty – deky, přikrývky, dekorace na stěnu.

Záměrem akce ze strany organizátorů není jen nabídnout příjemný zážitek, ale výstava je akcí charitativní. Členky Patchworkového klubu Břeclav výtěžek z prodeje drobných textilních předmětů, který za tímto účelem ušily, věnují  malé  Emmičce Jurkovičové z Lanžhota, která od narození statečně bojuje se svým zdravotním postižením.

 

 

  

Vstupné

Synagoga 50/25 Kč
Zámeček Pohansko 50/25 Kč
Lichtenštejnský dům 50/25 Kč
Zámecká věž 40/20 Kč