MEZINÁRODNÍ DEN MUZEÍ

18.05.2022 - 18.05.2022

Mezinárodní den muzeí se již od roku 1977 každoročně slaví 18. května. V roce 2021 se tematické akce odehrávaly v online prostoru. V letošním roce mohou v tento den již návštěvníci zhlédnout výstavy a expozice v prostorách muzeí. Letošní téma Mezinárodního dne muzeí je stejné, jako v případě Generální konference ICOM, která se bude konat v srpnu v Praze, a to Síla muzeí. Městské muzeum a galerie Břeclav se i v letošním roce připojí a u příležitosti tohoto významného dne bude vstup na výstavy a expozice MMG Břeclav ZDARMA.

Než budete pokračovat

zavřít

Správa předvoleb souhlasu

Bez nich se web neobejde. Zajišťují, aby vše fungovalo, jak má.

vždy povoleno

Shromažďují informace, které pomáhají k lepšímu přizpůsobení reklam vašim zájmům.

Se zapnutým personalizovaným cílením budeme zpracovávat informace o vašem chování na webu. Díky tomu jsme vám schopni nabídnout to, co vás zajímá.

Pomáhají nám zjistit, kdo navštěvuje náš web a jak ho lidé používají. Díky těmto datům můžeme efektivně pracovat na vylepšování obsahu i funkčnosti.