Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
tel.: +420 519 323 050

Břeclavské Vánoce 2018

výstava

14.12.2018 - 23.12.2018

 

Město Břeclav a Městské muzeum a galerie Břeclav připravili pro obyvatele města i jeho návštěvníky v době od 14. do 23. prosince na pěší zóně u gymnázia vánoční program, jenž nabídne příchozím bohatou škálu kulturních vystoupení.

Těšit se můžete na vystoupení dětí z břeclavských škol a školek na folklorní soubory.

Víkendové dny budou patřit sborů, kapelám, ale i známým tvářím, jako je Yveta Blanarovičová, nebo slovenská kapela Hrdza.

Předvádět se budou tradiční lidová řemesla a pro děti budou přichystány vánoční dílničky - to vše v přilehlém parku, který bude vánočně nazdoben a jehož dominantou bude vánoční strom.
Součástí Břeclavských Vánoc bude také vánoční jarmark. Návštěvníkům jarmarku nabídnou prodejci tradiční výrobky, jako je med, perníčky, pletené zboží, nebudou chybět keramické výrobky, andělky. Prodejci s občerstvením a nápoji nabídnou vánoční punč, horkou čokoládu, svařené víno, klobásky, sýry, zabijačkové speciality a mnoho dalšího. Již tradičně se bude podávat Starostův svařák, jehož výtěžek bude věnován na charitativní účely.

Slavnostní ukončení vánočního programu je přichystáno na neděli 23. prosince v podobě tichého ohňostroje.

 

 

 

 

Vstupné

Synagoga 50/25 Kč
Zámeček Pohansko 50/25 Kč
Lichtenštejnský dům 50/25 Kč
Zámecká věž 40/20 Kč