Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
tel.: +420 519 323 050

Břeclavské Vánoce 2017

výstava

3.12.2017 - 24.12.2017

 

Město Břeclav a Městské muzeum a galerie Břeclav připravili pro obyvatele města i jeho návštěvníky v době od 16. do 23. prosince na pěší zóně u gymnázia vánoční program, jenž nabídne příchozím bohatou škálu kulturních vystoupení.

Předvádět se budou tradiční lidová řemesla a pro děti budou přichystány vánoční dílničky - to vše v přilehlém parku, který bude vánočně nazdoben a jehož dominantou bude vánoční strom.
Součástí Břeclavských Vánoc bude také vánoční jarmark. Návštěvníkům jarmarku nabídnou prodejci tradiční výrobky, jako je med, perníčky, pletené zboží, nebudou chybět keramické výrobky, andělky. Prodejci s občerstvením a nápoji nabídnou vánoční punč, horkou čokoládu, svařené víno, klobásky, sýry, zabijačkové speciality a mnoho dalšího. Po jednom stánku budou mít také ZŠ a MŠ Herbenova a Remedia plus, kteří nabídnou výrobky svých žáků a klientů. Již tradičně se bude podávat Starostův svařák, jehož výtěžek bude věnován na charitativní účely.
Slavnostní ukončení vánočního programu je přichystáno na sobotu 23. prosince v podobě tichého ohňostroje.

 

      

 

 

FOTOGALERIE

Vstupné

Synagoga 50/25 Kč
Zámeček Pohansko 50/25 Kč
Lichtenštejnský dům 50/25 Kč
Zámecká věž 40/20 Kč