Pro návštěvníky
Předměty ze sbírek
obraz

Meč liptovského typu

Odběr novinek
Facebook

Kalendář akcí v Břeclavi

 

 

 

 

 

 

Kalendář akcí v Břeclavi

         od 24. 5. do 2. 6. 2019       

 

 

 

 

Pátek

24. května

 

7.00-11.30, 14.00-16.30, 19.00-22.00 Veřejné plavání. 12.00-14.00 Plavání seniorů, 12.00-13.00 Plavání TP a ZTP.

8.00-11.00 Veřejné in-line bruslení, zimní stadion.

 

7.00-13.00 Farmářské trhy před DK Delta.

 

15.00 Bleší trh, tentokrát na cukrovarské vlečce.

 

17.00 Litografie, vernisáž výstavy Jany Ondrušové-Wünschové, dvůr knihovny.

 

NOC KOSTELŮ – kostel Navštívení Panny Marie v Poštorné

17.30  Mše svatá
18.15  Komentovaná prohlídka kostela
19.00  Koncert (Schola s potenciálem, Schola Adventistů sedmého dne Břeclav, varhanní sólo)
20.30  Modlitba za město Břeclav a požehnání
18.15-20.00 Možnost výstupu na věž kostela.

17.00 Aladin, americká rodinná komedie, kino Koruna.

20.00 After: Polibek, americký romantický film, kino Koruna.      

 

17.30 MSK BŘECLAV – SKST Mart Hodonín, finále extraligy stolních tenistek, herna na Lesní ulici v Poštorné.

 

20.30 I.V.M., koncert kapely z Podivína, Kafé Piksla.

 

 

Sobota

25. května

 

7.00-9.00, 12.00-13.00, 13.30-22.00 Veřejné plavání, krytý bazén.

17.00-18.00 Veřejné in-line bruslení, zimní stadion.

 

17.00 NA POŠTORSKEJ VĚŽI, slavnostní koncert k 20 letům Slováckého krúžku Koňaré a křest CD, zahrada kostela v Poštorné.

 

17.00 MSK Břeclav – Blansko, divizní fotbalové utkání.

 

17.00 Aladin, americká rodinná komedie, kino Koruna.

20.00 Syn temnoty, americký horor, kino Koruna.

 

 

Neděle

26. května

 

7.00-8.30, 12.00-13.00, 13.30-22.00 Veřejné plavání, krytý bazén.

14.00-18.00 Veřejné in-line bruslení, zimní stadion.

 

10.00 TJ Chropyně A – Slavoj Podivín, baráž o II. badmintonovou ligu, badmintonová aréna U Machů.

 

15.00 Trosečník Robinson, divadelní představení pro děti, kino Koruna.

18.00 Trabantem tam a zase zpátky, český dokumentární film, kino Koruna.

 

17.00 Sokol Charvátská Nová Ves - TJ Sokol Kobeřice, fotbalový zápas I.B třídy.

 

17.17 Lewis Creaven Band, přeložený koncert britské kapely, letní zahrádka U Kapra.

 

18.00 30 LET BŘECLAVSKÉHO KOMORNÍHO ORCHESTRU, slavnostní koncert v břeclavské synagoze.

 

 

Pondělí

27. května

 

7.00-11.00, 11.30-15.30, 19.00-22.00 Veřejné plavání, krytý bazén.

8.00-11.00 Veřejné in-line bruslení, zimní stadion.

 

Úterý

28. května

 

7.00-12.30, 14.15-15.45, 19.00-22.00 Veřejné plavání, krytý bazén.

8.00-11.00 Veřejné in-line bruslení, zimní stadion.

 

20.00 Bolest a sláva, španělské drama, kino Koruna.

 

 

Středa

29. května

 

7.00-12.00, 12.30-15.30, 19.00-22.00 Veřejné plavání, krytý bazén.

8.00-11.00 Veřejné in-line bruslení, zimní stadion.

 

10.00-17.00 Spolu proti melanomu, osvětová akce a vyšetření kůže zdarma, pěší zóna u parku.

 

17.00 Můj příběh: 9,58, představení z cyklu LiStOVáNí, tentokrát s knihou U. Bolta, účinkují L. Hejlík a A. Novotný, velký sál knihovny.

 

17.00 Bolest a sláva, španělské drama, kino Koruna.

20.00 Zlo s lidskou tváří, krimi drama,kino Koruna.

 

18.00 Kde dávají stepní vlci dobrou noc, přednáška L. Vonáskové o cestě stopem po střední Asii, Cyklosféra.

 

 

Čtvrtek

30. května

 

7.00-10.00, 12.00-15.30, 16.00-17.00, 19.00-22.00 Veřejné plavání, krytý bazén.

8.00-11.00 Veřejné in-line bruslení, zimní stadion.

 

17.00 Godzilla II: Král monster, americký akční film, kino Koruna.

20.00 Zlo s lidskou tváří, krimi drama,kino Koruna.

 

 

Pátek

31. května

 

7.00-11.30, 14.00-16.30, 19.00-22.00 Veřejné plavání. 12.00-14.00 Plavání seniorů, 12.00-13.00 Plavání TP a ZTP.

8.00-11.00 Veřejné in-line bruslení, zimní stadion.

 

7.00-13.00 Farmářské trhy před DK Delta.

 

17.00 a 20.00 Godzilla II: Král monster, americký akční film, kino Koruna.

 

20.00 Romeo a Julie, představení Divadelního souboru Břetislav, dělnický dům.  

 

 

Sobota

1. června

 

7.00-9.00, 13.00-22.00 Veřejné plavání, krytý bazén.

14.00-18.00 Veřejné in-line bruslení, zimní stadion.

 

14.00 Den dětí: Toy Story, lanové centrum Hájenka.

 

17.00 Jak vycvičit draka 3, animovaný film, kino Koruna.

20.00 Bohemian Rhapsody, britský hudební film, kino Koruna.

 

20.00 Hamlet, představení Divadelního souboru Břetislav, dělnický dům.           

 

 

Neděle

2. června

 

7.00-8.30, 12.00-22.00 Veřejné plavání, krytý bazén.

14.00-18.00 Veřejné in-line bruslení, zimní stadion.

 

15.00 Velké dobrodružství Čtyřlístku, český animovaný film, kino Koruna.

18.00 Skleněný pokoj, české drama, kino Koruna.

 

20.00 Rickolus, koncert amerického písničkáře, Denní bar Dvůr.

 

 

 

Výstavy

 

 

 Muzeum pod vodárnou

 

 

  Největší záhady a tajemství světa, od 31. 5. do 28. 7. 2019.

 

 Synagoga

 

  Historie židovství v Břeclavi, stálá expozice.   

 

  Ĺubomír Miča – Reflexie, výstava slovenského autora potrvá do 23. června.

 

 

 Lichtenštejnský dům

 

 

 Historie rodu Lichtenštejnů a miniatury staveb LVA.

 

 Libuše Obrdlíková – Ohlédnutí, výstava potrvá do 2. června.

 

 

 Galerie 99

 

  Pro radost II, prodejní výstava tří desítek výtvarníků potrvá do 31. srpna.