Mince

Výtvarná soutěž Společní hrdinové k příležitosti 100. výročí vzniku republiky

7.10.2018 - 28.10.2018

Město Břeclav ve spolupráci s Městským muzeem a galerií Břeclav a městem Brezová pod Bradlom vyhlásily výtvarnou soutěž Společní hrdinové k příležitosti 100. výročí vzniku republiky. Soutěž byla určena pro žáky sedmých tříd a soutěžilo se ve dvou kategoriích – samostatná a kolektivní práce. Dne 8. 10. 2018  komise ve složení: PhDr. Karel Křivánek, Mgr. Silvie Vymyslická a Ing. Lenka Černá vybrala vítězné práce. V kategorii  kolektivní práce zvítězili žáci 7. A  ZŠ Břeclav, Komenského 2  ve složení António Kučera, Adam Holbík, Kamil Dvořáček a Václav Kos. V kategorii jednotlivců byla z Břeclavi vybrána žákyně 7. A ZŠ Slovácká Břeclav Adéla Hermanová a z Brezové pod Bradlom byl vybrán Adrián Ištok.

Vítězové soutěže budou oceněni v rámci  kulturního programu u příležitosti oslav 100. výročí vzniku republiky dne 27. 10. 2018

Výtvarná komise vybrala vítězné práce
Vítězné práce z výtvarné soutěže Společní hrdinové k příležitosti 100. výročí vzniku republiky