Vyšívané domácí požehnání

Mužský a ženský princip v tvorbě

00:00 - 29.10.2017

V rámci Břeclavských svatováclavských slavností se v úterý 26. 9. 2017 v 17:00 v prostorách muzea pod vodárnou uskuteční vernisáž výstavy Mužský a ženský princip ve tvorbě Sdružení břeclavských výtvarníků.

Zmíněné sdružení je velmi činný spolek, který vystavuje svá umělecká díla i na mezinárodní scéně. Hojně prezentují také v břeclavském regionu, můžeme si připomenout výstavy v břeclavském cukrovaru, místních galeriích, saletech LVA, ale také v prostorách městského muzea a galerie.

Patnáct umělců na výstavě představí obrazy a trojrozměrná díla ze své tvorby, která směřují k tématu mužského a ženského principu a jeho pojetí. Přijďte se podívat a sami zhodnotit díla, která budou vystavena v muzeu pod vodárnou do 29. 10. 2017. Jste srdečně zváni!